Hakkımızda - Ayyıldız Pastaneleri & Cafe Bistro
truck  SİPARİŞLERİNİZ 1 SAAT İÇİNDE KURYE'DE
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

Kütahyanın lezzet markalarından biri olan Ayyıldız Pastaneleri'nin 40 yıla uzanan bir hikayesi var. Bu hikaye, bir tutkuyla başladı ve zamanla bir lezzet durağına dönüştü. 1980 yılında Tavşanlı, Ayyıldız Pastanesi, sıra dışı tatları ve eşsiz sunumlarıyla geleneksel pastane algısını yeni bir değer kattı. çikolata, butik pasta ve tatlılar konusunda yepyeni bir çığır açtı.

Özenle hazırlanan bu lezzetler, Kütahya'da daha önce tadılmamış bir deneyim sundu ve hızla popülerleşti. Bu başarı, Ayyıldızın kütahyada popiler olmasının temelini oluşturdu. Ayyıldız Pastaneleri, lüks çikolata ve butik pastane konseptiyle kütahya'da bir ilk oldu. Kendine has tarifleri ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile nesiller boyunca lezzet deneyimini bir geleneğe dönüştürdü. Bugün Ayyıldız, sadece bir pastane değil, aynı zamanda kalite ve mükemmellik arayışının bir simgesi olarak kabul edilir. Yolculuğumuz 1980'de, Kütahya tavşanlı da başladı. Burada, çikolata, butik pasta ve tatlılar konusunda uzmanlaşmış mutfak ekibimizle, eşsiz bir deneyim sunmaya başladık. Ustalarımızın mükemmeliyetçi dokunuşları ve dikkatli hazırlıkları sayesinde Ayyıldız'ın çikolataları, pastaları ve tatlıları kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edindi. Teknoloji ve usta ellere güveniyoruz... Ayyıldız Pastaneleri'nin serüveni, tavşanlı üretim imalathanesinde devam etti. 2021 yılında bin beşyüz metrekarelik modern tesislere taşınarak tesisi üç katına çıkardık. Yüksek teknoloji kullanılarak çalışan makineler ve usta ellerin becerisi, Ayyıldızın 100'den fazla ürününü üretmekte. Ayyıldızın en belirgin özelliği, butik ve endüstriyel üretimde aynı anda başarıya ulaşmasıdır. Sadece el yapımı ürünlerle değil, teknolojik yeniliklerle modernleşen üretim süreçleri sayesinde Ayyıldız, 40 yıldır aynı kalite ve lezzet standardını korumayı başaran bir markadır. Divan, yüksek hijyen standartları altında, sürekli yenilikçi ve kaliteli ürünler sunarak müşterilerinin beğenisini kazanmayı sürdürüyor. Bize göre, her müşteri özeldir... Ayyıldız'ın temel taşlarından biri olan müşteri memnuniyeti, hizmet kalitemizin belirleyicisidir. Her bir müşterimizi ağırlamaktan onur duyar, onları değerli birer konuk olarak görür ve onların her birine en üst düzeyde hizmet sunmayı kendimize görev ediniriz. El yapımı ürünlerimizle, endüstriyel üretim kapasitemizle ve teknolojik olanaklarımızla, her zaman müşterilerimizin taleplerini karşılamayı ve hatta bu beklentileri aşmayı hedefleriz. Kalite ve tazelik konusunda hiçbir zaman taviz vermeyen Ayyıldız, her bir müşterisine her ziyaretlerinde aynı mükemmel lezzet ve kalite deneyimini sunar. Müşteri memnuniyeti bizim için sadece bir hedef değil, aynı zamanda bir yaşam biçimidir.

Her Ayyıldız çalışanı, bu yaşam biçimini içselleştirir ve her bir müşterimize özgün bir deneyim yaşatmak için gayret gösterir. Ayyıldız'da, lezzetli bir ürün satın almanın ötesinde, benzersiz bir deneyim yaşamak da mümkündür. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Kütahya'daki öncüsü olan Ayyıldız, bu konumdaki liderliğini, müşteri memnuniyetine odaklanarak sürdürür. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daima hassas ve duyarlı bir yaklaşım sergileyen Ayyıldız, mükemmel hizmet sunmayı bir gelenek, bir kalite taahhüdü ve bir yaşam biçimi olarak görür.

?>